1. Česká republika
 2. Scotch™ Brand
 3. Tipy a rady k použití
 4. Různé vychytávky při použití pásek
Různé vychytávky při použití pásek

Různé vychytávky při použití pásek

Zjistěte, jaké jsou základní rozdíly mezi jednotlivými páskami, a nechte se inspirovat k použití pásků k různým každodenním účelům.

Různé vychytávky při použití pásek

Základy používání pásek: Jak na to?

Pokud se má dílo podařit, je potřeba používat správné nástroje a potřeby. Každá z našich pásek je určena k určitému účelu použití. Použití nevhodné pásky by mohlo způsobit, že výsledný efekt nebude dokonalý.

 • 1.--> Čiré pásky jsou pásky ke všeobecnému použití k různým tvůrčím účelům, opravám trhlin a připevňování lehkých předmětů. Snadno se stříhá a lehce se snímá z cívky.

   

 • 2. Dekorativní páska je ideálním řešením, pokud chcete personalizovat svůj projekt. Dodává se ve více než 200 barvách a vzorech na 9 typech pásky, takže ji můžete použit pro libovolný projekt.
   


 • Zorganizujte si věci pomocí pásky Washi Scotch®

  Zorganizujte si věci pomocí pásky Washi

  Díky mnoha barvám a vzorům, z nichž si můžete vybrat, můžete pomocí washi pásky snadno a na první pohled rozlišit různé věci. Můžete ji použít k rozlišování elektrických vodičů, oddělit a rozlišit různé sklenice na party, označit si data kalendáři nebo si přehledně označit různé krabice. Pro ještě větší přehlednost můžete tyto pásky dokonce popisovat perem nebo tužkou.


 • Opravte si roztřepenou tkaničku od bot pomocí čiré pásky Scotch® Crystal

  Oprava roztřepené tkaničky od bot

  Pokud potřebujete nahradit odpadlou plastovou nebo kovovou trubičku na konci tkaničky od bot, není lepší řešení než páska Scotch® Crystal. Jednoduše omotejte pásku kolem roztřepeného konce tkaničky, páska tak na tkaničce vytvoří náhradní ukončovací trubičku. Páskou washi nebo dekorační ochrannou páskou Duct Tape můžete dát Vašim tkaničkám osobitý barevný styl.


 • Vyčistěte si klávesnici pomocí lepicí pásky Scotch® Magic™

  Vyčistěte si klávesnici

  Klávesnici již není nutné čistit stlačeným vzduchem, k odstranění prachu a smítek postačí protáhnout mezi klávesami pásku Scotch® Magic™.


Aranžování květin pomocí pásek Scotch®

Aranžování květin pomocí pásky Scotch® Magic™

 • Vylepšete si květinové vázy pomocí pásky Scotch® Magic™. Pomocí proužků pásky stejné délky vytvořte v horní části vázy rovnoměrnou mřížku s otvory o stejné velikosti (váza na fotografii má sice čtvercový tvar, u kulaté vázy však bude pásková mřížka fungovat úplně stejně).

 • Pak můžete do prázdných čtverečků v této mřížce jednoduše vkládat květiny. Díky tomu budou květiny ve váze stále vztyčeny, aniž byste je museli seskupovat k sobě nebo vkládat do vázy nějakou výplň k upevnění květin v určité poloze.


Fakta o zásobnících pásek
 • Fakta o zásobnících pásek

  Klasický stolní odvíjecí zásobník pásek se již stal klasikou, mnohé jeho vlastnosti však zůstávají neznámé. Odvíjecí zásobník pásek Scotch® C-38 je určen k odvíjení různých druhů pásek a má neklouzavou robustní základnu, která umožňuje nalepování pásky i jednou rukou. A nyní přichází v široké paletě barev.


Věděli jste tohle?
Páska Scotch® byla použita k zalepování menších prasklin holubích a krůtích vajíček, která zůstala zalepena až do vylíhnutí.

Používané produkty


Co by Vás také mohlo zajímat

 • Prohlédněte si naše čiré pásky k opravám trhlin, připevňování fotografií nebo vytváření krásných dárkových balíčků. Každá páska je určena k určitému účelu – zvolte si pásku, která se nejlépe hodí k Vašim účelům.