1. Česká republika
 2. Scotch™ Brand
 3. Často kladené dotazy
Obvyklé dotazy

Obvyklé dotazy


Čirá lepicí páska


Ozdobná páska

 • Budu mít třpytky z třpytivé pásky po celém domě?
  Ne! Třpytky na třpytivé pásce nejsou nalepeny přímo na jejím povrchu, takže nebudou odpadávat a dělat nepořádek.
 • Pásky Washi jsou k dispozici v široké paletě barev a vzorů, jsou vhodným řešením pro dekorace, kreativní výtvory a působí stylově všude tam, kde jsou použity. Díky papírovému podkladu se snadno odtrhávají a je možné je popisovat perem nebo tužkou.

Balicí páska

 • Proč existují různé druhy balicích pásek?
  Při navrhování každé z našich pásek jsme se vždy zaměřili na určitý účel použití. Například odolné balicí pásky Scotch® Heavy Duty jsou mimořádně odolné a dokážou udržet balíky během přepravy zcela neporušené, a trvanlivé skladovací a stěhovací pásky Scotch® mají lepicí část odolnou proti UV záření, a jsou vynikající k dlouhodobému skladování při vysokých i nízkých teplotách.
 • Balicí pásky Scotch® dokážou po kratší dobu odolat působení přiměřeného množství vlhkosti, nejsou však určeny k dlouhodobému vystavení působení povětrnostních vlivů.
 • Tyto pásky jsou opatřeny obzvláště silnými lepidly, po odstranění tedy mohou na povrchu zanechat stopy. Lepší by bylo použít maskovací pásku.
 • 1: Vyjměte starou prázdnou roličku. Vložte novou roličku pásky na velký váleček a stiskněte ji úplně až dolů. Při odvíjení pásky ze zásobníku musí být lepicí strana vždy otočena směrem dolů. 2: Vytáhněte pásky přes vodítko – blízko držadla – až pod druhý, menší váleček. Některé odvíjecí zásobníky balicích pásek mají pružinovou tyčinku. U těchto zásobníků zatlačte tyčinku dozadu, abyste mohli pásku snadno provléknout. 3: Natáhněte pásku až k ozubené hraně. 4: A můžete začít!
 • Ne. Barva balicí pásky nemá žádný význam. Nejobvyklejšími barvami balicích pásek jsou čirá, bílá, a světle hnědá. Mnohé z těchto pásek jsou po nalepení průhledné, takže písmena pod nimi zůstávají viditelná, např. adresové štítky.

Lepidlo


Nůžky


Odvíjecí zásobníky